streda, 19. jún 2024

PodnikaniePortal.sk

O podnikaní a financiách

Tie najlukratívnejšie darčeky pre obchodných partnerov

Ani sa nenazdáme a onedlho tu máme Vianoce. Viaceré firmy začínajú pomaly sumarizovať uplynulý rok, ktorý zasiahla pandémia koronavírusu a hodnotia dobré spolupráce a tie horšie.

Tie najlukratívnejšie darčeky pre obchodných partnerov
Tie najlukratívnejšie darčeky pre obchodných partnerov (Foto: unsplash.com)

Ak plánujete posielať svojim obchodným partnerom darčeky ako poďakovanie za spoluprácu, máme pre vás tipy na najlukratívnejšie darčeky pre obchodných partnerov.

Kvalitná káva

Obchodní partneri ocenia hlavne praktické darčeky a medzi praktické darčeky môžeme zaradiť aj kávu. Kvalitná prémiová káva navyše v luxusnom balení poteší každého obchodného partnera. O to viac, ak sa jedná o kávu, ktorá je vyrobená u nás doma na Slovensku.

Medzi najznámejšie slovenské pražiarne kávy patrí EBENICA COFFEE. Patrí medzi najlepšie pražiarne kávy nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Vedeli ste, že práve káva Ebenica patrí medzi TOP10 káv v Európe?

Ak chcete vybrať tie najlukratívnejšie darčeky pre obchodných partnerov, vyberte kvalitnú kávu zo slovenskej pražiarne kávy EBENICA COFFE. Predávajú ju v luxusnom prevedení a ak chcete ku káve dokúpiť ešte niečo, odporúčame dokúpiť k nej aj súpravu klasických bielych šálok s podšálkami.

USB kľúče s logom vašej firmy

K najlukratívnejším darčekom pre obchodných partnerov patria okrem kvalitných káv aj USB kľúče. Sú praktické a využívame ich takmer všetci. Aj vašim obchodným partnerom sa hodia tieto pomôcky.

Odporúčame vám ale obchodným partnerom darovať USB kľúče s logom vašej firmy. Takto budú vedieť, od koho majú USB kľúče a určitým spôsobom budú tieto malé pomôcky reprezentovať aj vašu firmu. Ak iný klient vášho obchodného partnera zbadá USB kľúč s logom vašej firmy, názov firmy si rýchlo zapamätá a možno sa aj spýta, čo je to za firmu. Predmety s logom firmy sú zároveň aj reklamnými predmetmi.

Ktorý z týchto dvoch najlukratívnejších darčekov pre obchodných partnerov si vyberiete?

Text: PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!