streda, 17. júl 2024

PodnikaniePortal.sk

O podnikaní a financiách

Poznáte dôležité súčasti moderných kancelárií?

Každý podnikateľ si kanceláriu zariaďuje tak, aby sa v nej cítili príjemne, aby ho reprezentovala a samozrejme tak, aby mu v nej nič nechýbalo. Poznáte ale dôležité súčasti moderných kancelárií? Moderné kancelárie by mali byť výkladnou skriňou firmy a preto netreba nič podceniť.

Poznáte dôležité súčasti moderných kancelárií?
Poznáte dôležité súčasti moderných kancelárií? (Foto: unsplash.com)

Kancelársky nábytok, ktorý chráni zdravie

Súčasťou moderných kancelárií je aj kancelársky nábytok, ktorý okrem kancelárskych stoličiek a stolov zahŕňa aj skrinky na dokumenty. Kancelársky nábytok, ktorý si do kancelárie zaobstaráme, by mal chrániť zdravie zamestnancov. Kancelárske stoličky by mali mať pevnú konštrukciu, mali by mať kvalitné opierky hlavy, rúk a mali by mať tvarovanú sedaciu časť.

Kancelárske stoly by sa mali zase dať výškovo nastaviť. Znamená to, že výška pracovnej plochy sa bude dať nastaviť, čo znamená výrazne zníženie záťaže na chrbticu zamestnanca sediaceho na stoličke. To, že si vyberiete najlepšie tonery do tlačiarne, je síce potrebné pre zvýšenie kvality tlače dokumentov, ale ak nemáte kancelársky nábytok, ktorý chráni zdravie zamestnancov, vo vašej kancelárii sa zamestnanci a ani vy nebudete cítiť príjemne.

Plne vybavená kuchynka

V každej kancelárii, modernej kancelárii, by nemala chýbať moderná kuchynka. V kuchynke by mala byť chladnička, najmodernejší kávovar s kvalitnou zrnkovou kávou, hrnčeky na vodu, ale aj šálky na kávu. Moderne vybavená kuchynka je potrebná vec a ocenia ju nielen zamestnanci, ale aj vy. Keď k vám príde návšteva, stačí zájsť do kuchynky, spraviť kávu, doniesť vodu a klienti, ktorí k vám zavítajú do kancelárie, budú cítiť vašu pohostinnosť.

Oddychová zóna

V oddychovej zóne by nemali byť otvorené skrinky na šanóny a komody, v ktorých budete mať uložené aj náplne do tlačiarne HP do kancelárskych tlačiarní HP.

V oddychovej zóne by mali byť sedacie vaky, kreslá, či trebárs pohodlné pohovky, ktoré umožnia zamestnancom oddýchnuť si počas pauzy. Nesmie chýbať ani konferenčný stolík.

Text: PR

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!